Sekretariát MRS PS Zlín - pondělí 4. 1. 2021 - upřesnění

Vážení kolegové rybáři

Vzhledem k současné situaci ohledně pandemie COVID-19, kdy jsme se ocitli ve stupni PES 5, budeme vždy předem upřesňovat, jakým způsobem budeme fungovat v daný úřední den. Pevně doufáme a věříme, že pro nás najdete pochopení a obrníte se trpělivostí a klidem Věřte tomu, že budeme dělat maximum pro to, abychom všem vyhověli, ale je nezbytné dodržovat předepsaná pravidla. Takže…

 

Sekretariát MRS PS Zlín - pondělí 4. 1. 2021 - upřesnění

V pondělí 4.1.2021 budeme fungovat na sekretariátu MRS PS Zlín v režimu – PLATBA V HOTOVOSTI POUZE PRO ČLENY MRS PS ZLÍN formou „prodejního okénka“. Co to znamená?

  • Okénko bude tvořit mříž vstupních dveří sekretariátu, která bude zavřená a přes ni budeme komunikovat, přijímat doklady a finanční hotovost.
  • U „okénka“ bude stát vždy max. 1 člověk s nasazenou rouškou a připravenými doklady (členský průkaz, platný rybářský lístek, příp. nová fotka s aktuální podobou, pokud již není kam lepit známky a je potřeba vystavit nový průkaz) a finanční hotovostí. Přes „okénko“ předá své doklady, vysloví svůj požadavek na povolenky, případně místenku na Březůvky, zapaltí požadovanou sumu, odchází a přichází další.
  • V chodbě budou stát max. 2 lidi (jeden u okýnka, druhý čeká s 2 m odstupem). Ostatní čekají ve frontě venku před budovou.
  • Prosíme, abyste měli, pokud možno, hotovost nachystanou přesně (podle vašich požadavků – ceny jsou uvedeny v oběžníku). Přispějete tím ke zrychlení administrativy.
  • „Bližší podmínky…“ platí z loňska a žadatelé o povolenku k ní dostanou pouze tzv. dodatek, který je zdarma. Pokud si někdo v roce 2020 povolenku nebral a letos si ji chce vzít, musí na to při koupi povolenky upozornit a BP si zakoupit (10 Kč).

Výdej hotových povolenek bude probíhat jednak následující pondělky na sekretariátu (sledujte webové stránky – bude upřesněno!). Jinak také můžete využít hospodářskou budovu v Loukách – areál Chlumských rybníků – venku pod pergolou (příjem hotovosti i výdej hotových dokladů) a to denně (ve všední dny po 15. hodině) -  pan Sadil – 602 293 187.

Příjem nových členů – pouze na základě vyplnění formuláře – viz rubrika – Staň se rybářem – bod 4 a následujících pokynů, které budou zaslány e-mailem

Kam se podívat dál?

Kde nás najdete

Moravský rybářský svaz, z.s. PS Zlín

Tř. Tomáše Bati 1276 ,
760 01 Zlín


posta@mrszlin.cz

Kontaktujte nás