Brigády, sumáře, kandidatura do výboru, oběžník

S blížícím se koncem kalendářního roku připomínáme:

Brigády, sumáře, kandidatura do výboru, oběžník
  • všem členům, kteří si zakoupili povolenky na letošní rok a dosud nemají splněnou brigádnickou povinnost za rok 2016, aby nejpozději do konce roku si brigády odpracovali (viz rubrika BRIGÁDY - domluvit se telefonicky s vedoucími brigády) anebo zaplatili (hotově na sekretariátu v úředních hodinách nebo bankovním převodem). Neodpracovaná hodina = 80,- Kč. Povinnost = 10 hodin. Po Novém roce budeme za neodpracovanou hodinu z r. 2016 účtovat částku 200,- Kč!
  • všem členům, kteří si zakoupili povolenky na letošní rok, aby včas odevzdali vyplněné sumáře s evidencí docházky k vodě a přivlastněných úlovků. Sumář je povinen odevzdat každý člen, který si zakoupil povolenku, nejlépe v elektronické podobě (viz KE STAŽENÍ) anebo v klasické tištěné podobě (pro ty, kdo nepracují s počítačem). Pstruhové sumáře se odevzdávají nejpozději do 15.12.2016, mimopstruhové sumáře nejpozději do 15.1.2017. Se sumářem se vrací rovněž povolenka, ale tu stačí vrátit až po Novém roce při koupi nové povolenky (nejpozději do konce března). Bližší pokyny k odevzdávání a vyplńování povolenek (viz KE STAŽENÍ)
  • protože nadcházející Výroční členská schůze, která proběhne 28.1.2017, bude volební, obracíme se na všechny řádné členy MRS PS Zlín, kteří mají zájem kandidovat do nového výboru MRS PS Zlín, aby se přihlásili buď emailem anebo osobně na sekretariátu MRS PS Zlín. nejpozději do 10.1.2017. Tato informace bude uveřejněna i v oběžníku na rok 2017.
  • Oběžník na rok 2017 bude k dispozici cca v polovině prosince (rubrika KE STAŽENÍ). Oběžník bude zaslán každému členovi v elektronické podobě emailem anebo v tištěné podobě klasickou poštou.

Kam se podívat dál?

Kde nás najdete

Moravský rybářský svaz, z.s. PS Zlín

Tř. Tomáše Bati 1276 ,
760 01 Zlín


posta@mrszlin.cz

Kontaktujte nás