Školení a zkoušky na rybářský lístek - květen 2021

Dovolujeme si upozornit všechny potenciální zájemce, že zkoušky, za účelem získání státního rybářského lístku proběhnou v sobotu, dne 8. 5. 2021 na rybářské chatě ve Fryštáku (u Fryštácké přehrady).

Školení a zkoušky na rybářský lístek - květen 2021

Čas bude upřesněn podle počtu zájemců - proběhne zřejmě ve dvou (možná i více) etapách. Předpokládáme , že zájemci přijdou na zkoušku připraveni - veškeré materiály (resp. odkazy na ně) najdete na www.mrszlin.cz v rubrice Staň se rybářem. Na začátku proběhne cca hodinové "školení", kde budou připomenuty nejdůležitější věci související s výkonem rybářského práva a zodpovězeny případné dotazy, Poté bude následovat jednoduchý test ze znalosti základních předpisů a poznávání ryb - celkem max. 2 hodiny. Poté obdržíte osvědčení, na zákledě kterého Vám příslušný úřad ORP vydá rybářský lístek. Cena za vykonanou zkoušku je u uchazečů 16 let a starších - 1 000,- Kč. Mládež do 15 let (včetně) platí 300,- Kč..

Zájemci nás mohou kontaktovat e-mailem na posta@mrszlin.cz

 

Máte dotaz? Kontaktujte nás!


Vaše osobní údaje odeslané tímto formulářem budou sloužit pouze k řešení Vašeho požadavku. Zásady se zpracováním osobních údajů zde: Ochrana osobních údajů

Kam se podívat dál?

Kde nás najdete

Moravský rybářský svaz, z.s. PS Zlín

Tř. Tomáše Bati 1276 ,
760 01 Zlín

+420 602 530 220
posta@mrszlin.cz

Kontaktujte nás