Důležitá upozornění

Vážení kolegové, rybáři a rybářky

S blížícím se koncem roku 2018 si dovolujeme připomenout pár důležitých věcí

Důležitá upozornění
  • Ti, kteří nemají dosud splněné brigády (odpracované nebo zaplacené), je potřeba toto vyřešit nejpozději do konce roku 2018, nejlépe přímo s panem Sadilem. Brigády je možno zaplatit také bankovním převodem – VS – vaše rodné číslo (první šestičíslí bez lomítka). Brigády se netýkají těch, kteří si nebrali povolenku na rok 2018
  • Do 15. 12. 2018 je potřeba odevzdat sumář k pstruhové povolence, do 15. 1. 2019 pak sumář k mimopstruhové povolence. Sumář je povinen odevzdat každý, kdo si zakoupil povolenku a má alespoň jednu docházku, byť bez úlovku! Využijte možnosti elektronického sumáře, který je k dispozici na našich webových stránkách v rubrice KE STAŽENÍ. Kdo vyplní a pošle sumář elektronicky, už jej nevyplňuje ručně! Povolenky se vrací současně se sumářem (ti, kteří vyplňují ručně). Ti kteří vyplňují elektronicky a zašlou e-mailem na posta@mrszlin.cz, mohou odevzdat povolenku i později, nejlépe osobně po Novém roce při zakoupení nové povolenky – na povolenku napíší značku E.S. (elektronický sumář).
  • Veškeré instrukce pro příští rok – 2019, se každý dočte v oběžníku pro rok 2019, který bude k dispozici na našich webových stránkách v rubrice KE STAŽENÍ cca od 15. 12. 2018 v elektronické podobě.  Kromě toho dostane oběžník každý v elektronické podobě e-mailem nebo v tištěné podobě klasickou poštou.
  • Upozorňujeme, že poslední úřední den na sekretariátu MRS PS Zlín v tomto roce bude v pondělí 17. 12. 2018!

Kam se podívat dál?

Kde nás najdete

Moravský rybářský svaz, z.s. PS Zlín

Tř. Tomáše Bati 1276 ,
760 01 Zlín


posta@mrszlin.cz

Kontaktujte nás