Akce "Čistá Dřevnice"

Ve spolupráci s Povodím Moravy, pořádá náš pobočný spolek MRS ve Zlíně

Akce

akci, pod názvem "Čistá Dřevnice". Cílem je především vyčištění  břehů řeky Dřevnice. Úklid proběhne ve dvou etapách

  • sobota dopoledne 14. 4. 2018 v úseku od jezu v Přílukách (tzv. "Čtverec") až po ústí Hvozdenského potoka do Dřevnice. Sraz  je v sobotu 14.4.2018 v 8:00 před restaurací "Přístav" v Přílukách (konečná linky 1 a 11).
  • sobota dopoledne 21. 4. 2018 od mostu v Malenovicích směrem do Tečovic směrem po proudu k Otrokovicím. Sraz je v sobotu 21. 4. 2018 v 8:00 na "Tečovském mostě"

Akce se mohou zúčastnit všichni naši členové, kteří jsou vázáni brigádnicjou povinností a mohou si tak splnit 5 hodin brigád, jakožto i mládež, včetně členů rybářských kroužků, kteří chtějí svým dílem přispět k čistotě našich revírů. Akce se mohou zúčastnit i se svými rodiči.

Vedoucím obou brigád byl pověřen pan Jiří Kozůbek, člen rybářské stráže a dlouholetý aktivní člen našeho pobočného spolku. Pro účastníky akce budou zajištěny pracovní a ochranné pomůcky a drobné občerstvení. Proto bychom byli rádi za zpětnou vazbu a prosíme zájemce o brigádu, aby se nahlásili nejlépe e-mailem - posta@mrszlin.cz nebo telefonicky přímo panu Kozůbkovi 605 111 084, abychom věděli, s kolika lidmi můžeme počítat.

Ideální obuv - gumáky, případně i "broďáky".

Těšíme se na Vaši účast

Máte dotaz? Kontaktujte nás!


Vaše osobní údaje odeslané tímto formulářem budou sloužit pouze k řešení Vašeho požadavku. Zásady se zpracováním osobních údajů zde: Ochrana osobních údajů

Kam se podívat dál?

Kde nás najdete

Moravský rybářský svaz, z.s. PS Zlín

Tř. Tomáše Bati 1276 ,
760 01 Zlín

+420 723 335 051
posta@mrszlin.cz

Kontaktujte nás